Księga kondolencyjna

Aktualnie kondolencje złożyło 366 osób. Ty również możesz przyłączyć się do kondolencji.




  



Alfredwakcicero2006edman@emailme.win | 2017-05-06 20:34:56

wh0cd643073 clonidine hcl Buy Rocaltrol billig viagra på nätet

Alfredwakmuneorve@hostnow.men | 2017-05-06 19:21:37

wh0cd588713 GENERIC TRETINOIN antabuse

Kennethpownikia@yourmailpro.stream | 2017-05-06 18:27:42

wh0cd567211 online lisinopril triamterene hctz

Kennethpowsoleil4ent@blinkweb.win | 2017-05-06 17:15:05

wh0cd512846 sildenafil online cymbalta

Kennethpowmaye@jaggernautemail.win | 2017-05-06 16:03:51

wh0cd458481 continue reading

Alfredwakcorpsna@jaggernautemail.win | 2017-05-06 15:02:21

wh0cd425633 benicar revia celexa doxycline

Kennethpowbeerman@mailserver.men | 2017-05-06 13:37:50

wh0cd349759 amoxil antibiotic

Alfredwakwaldekkolino@snipemail4u.men | 2017-05-06 12:24:14

wh0cd316909 atarax

Kennethpowberna@livemail.men | 2017-05-05 22:25:15

wh0cd241034 home citalopram for anxiety nexium

Alfredwakamoye@freewebpages.stream | 2017-05-05 22:16:16

wh0cd262549 Generic Cialis buy duflican

pierwsza poprzednia 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  następna ostatnia

Wyszukiwarka

Fundacja Ułanów i Poetów

Księga kondolencyjna




Wszystkich wpisów: 366    zobacz wpisy

Wspomnienia o poecie

Wspomnienia związane z poetą, zdjęcia, filmy, opisy, opowiadania, relacje.

Znałeś Tadeusza? Podziel się z innymi swoimi wspomnieniami.

Gazety piszą

Reportaże, wywiady i wszelkiego rodzaju wzmianki o poecie oraz Fundacji w czasopismach.



Listy do poety

Listy oraz wszelkiego rodzaju korespondencje skierowane do poety.




Audio relacje

Wywiady, nagrania, reportaże z udziałem poety w mediach.





Video relacje

Wywiady, nagrania, reportaże, filmy z udziałem poety w mediach.




Galeria



Strona główna Galeria Fundacja ułanów Dorobek literacji Wspomnienia Gazety piszą Listy do poety Audio relacje Video relacje Kontakt Test
Designed by webExperts